Son Dakika
19 Ocak 2019 Cumartesi

NETU büyümeye devam ediyor

22 Şubat 2018 Perşembe, 17:26

Avrupalı Türk İşletmeler Ağı NETU geleneksel üye tanıtım programında yeni işverenler ile buluştu. Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve üyelerden sorumlu komisyon başkanı Selami Balkan NETU’nun işverenlere sunduğu sosyoekonomik platform hakkında bilgi verdi. Toplumsal fonksiyonu ve eşsiz hizmetleri ile Avrupalı Türk İşletmeler Ağı NETU’nun  sıra dışı bir kurum olduğuna dikkat çeken Selami Balkan, „Türk asıllı şirketlerimizin kurumsal bir platformda ortak hedefler doğrultusunda buluşması bütün toplumumuz için faydalı sonuçlar getirmektedir“ dedi. Balkan sözlerine, „Bizler bu minvalde hızla büyüyerek Türk işletmelerin kurumsal merkezi olma yolunda ilerliyoruz“ diyerek devam etti.


NETU reklam filminin gösterimi ile başlayan programda derneğin faaliyetleri ve kurumsal yapısı hakkında bir sunum yapan NETU müdürü Önder Coştan altı kişilik profesyonel kadrosu ile NETU’nun üyelerinin hizmetinde olduğunu belirtti.
Yemek eşliğinde devam eden programda misafirler kendilerini ve işletmelerini tanıttılar. NETU hakkında sorular soran işverenler derneğin çalışmalarını beğeni ile takip ettiklerini ve başarıların devamını temenni ettiklerini dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir